U18: Wollers Komet - Cro Vienna 3:4 Savršenih pola sata Cro Vienne za važnu pobjedu

U 21. bečkom kotaru danas smo vidjeli nevjerojatnih pola sata mladih igrača, selekcije U18 Cro Vienne. U tom vremenu se moglo vidjeti toliko toga dobroga da se s punim pravom može kazati kako Cro Vienna ima blistavu budućnost.

Iako je domaći Wollers poveo nakon greške obrane Cro Vienne već u 7. minuti, Trgovčević sjajnim udarcem s dvadesetak metara izjednačuje već tri minute kasnije. A onda je došlo pet minuta za braću Pranjić, sjajne momke koji ne prepuštaju ni jedan trening. Ivan je sjajan tehničar, a brat Blaž pouzdani i borbeni zapovjednik obrane. U 12. minuti Ivan izvodi udarac iz kuta, a brat Blaž nakon kratkog odbijanca silovito zabija te sreći ponosnih roditelja u publici kao i ostalih navijača Cro Vienne nije bilo kraja. Doista, uzorni roditelji se mogu ponositi svojom djecom!

Ivan dvije minute kasnije dovodi svoje prijatelje u još veću prednost nakon što je na odličnim Bralićem načinjen kazneni udarac. Pranjić s bijele točke sjajno zabija, a u 30. minuti opet pogađa iz sjajne kontre. Trgovčević po tko zna koji put sjajno pravi višak u sredini i izbacuje Pranjića na krilo koji ovakve situacije ne propušta.

U drugom poluvremenu gledamo ipak dosta lošije izdanje pa su se domaćini čak do kraja borili za izjednačenje. Cro Vienne je isto imala svoje prigode, ali domaći stišću te golovima iz 65. i 80. opasno prijete, ali bi bila prava šteta da mladići Cro Vienne ne odu kući s punim plijenom. Do kraja je ostalo minimalno vodstvo i važni bodovi jer će se Wollers također boriti za sam vrh prvenstva.

Željko Batarilo

Pogledano 996 puta Posljednji put mijenjano Friday, 14 September 2018 22:06
Oznake:

Slične teme

• Cro Vienna - momčad s dušom i karakterom

Današnja utakmica Cro Vienne protiv Wiener Sport Cluba kao iznimno jakog protivnika pokazala je zašto se čelnici ove udruge i mnogobrojni simpatizeri i navijači nadaju da bi prva momčad mogla ove godine biti na samom vrhu prvenstvene ljestvice.

• Razgovor s predsjednikom kluba i trenerom prve momčadi

Nakon današnje utakmice razgovarali smo s Matom Stojanovićem, predsjednikom Sportskog i kulturnog društva Cro Vienna, te s Razimom Hasanbašićem, trenerom prve momčadi. Što su rekli o klubu, organizaciji te o mogućnostima ulaska selekcija mladeži kao i prve momčadi u veći stupanj natjecanja, pogledajte u video prilogu...