Još jedna važna pobjeda u gostima

Union 12 - Cro Vienna 1:4
Cro Vienna je današnjim, devetim međusobnim susretom protiv Union 12, pokazala svoju nadmoć.

Prvih pola sata gledamo jako dopadljivu igru s puno odigravanja na sredini terena, a Todorović dovodi u 30. minuti Cro Viennu u vodstvo poslije odličnog ubačaja Mijača s lijeve strane.

Iako se na odmor otišlo s prednošću od samo jednog pogotka, bilo je vidljivo da je Cro Vienna bolja u svim segmentima igre. Kako je vrijeme odmicalo, domaći su bili sve umorniji, a daleko bolje primljena momčad Cro Vienne povećavala je svoju prednost. Cro Vienna, doduše, nije stvarala igru, već su u prigode dolazili mahom individualnom kvalitetom. Tako u 58. minuti lijep zgoditak postiže Bayin nakon što ga je Stojanović sjajno pronašao dugom loptom.

Todorović je ponovo strijelac u 67. minuti kada je Mijač oduzeo loptu na sredini terena, predriblao dva igrača i sjajno asistirao u prostor Todoroviću koji je poentirao manirom vrsnog golgetera.

U istoj minuti izlazi Belcar koji je pauzirao nekoliko utakmica zbog povrede pa umjesto njega ulazi Gudelj. Trener Hasanbašić vraća Gudelja na braniča, a u sredinu, čak bliže napadu, šalje Parlova koji je pokazao značajnu raznovrsnost i mogućnost igranja na više pozicija. Sjajno fizički pripremljen, našao se u 69. minuti u prigodi koju je okrunio odličnim pogotkom.

Do kraja utakmice domaćini uspijevaju tek postići počasni pogodak.

Cro Vienna je ovom gostujućom pobjedom ostala na trećem mjestu, a u derbiju kola Schwechat je s 2:1 pobijedio 1980 Wien. Upravo je 1980 Wien sljedeći protivnik Cro Vienni, a ta je utakmica na rasporedu u petak, 9. studenog 2018. na igralištu Cro Vienne s početkom u 20,00 sati.