S jednim bodom iz dvije utakmice, Cro Vienna gubi korak u borbi za najveći plasman Oberlige

Cro Vienna - 1980 Wien 0:2
Nakon prošlotjednog remija sa Wien Unitedom, danas je Cro Vienna na svom terenu izgubila 2:0 od 1980 Wien pa je time vjerojatno izgubila korak u borbi za najveći plasman ovogodišnje sezone u Oberligi.

Momci Cro Vienne su se lavovski borili, ali je praktično presudio pogodak iz čistog zaleđa u 15. minuti utakmice kada drugi pomoćnik nije signalizirao nedozvoljenu poziciju. Nastavak prvog dijela je protekao u dosta ravnopravnoj igri, gosti su imali više posjed lopte, ali nisu dolazili do izglednih prigoda.

U drugom dijelu gledamo dopadljiviji nogomet s obje strane. Imala je Cro Vienna dosta mogućnosti i za poravnanje, ali i gosti su iz kontre opasno prijetili pa je i ovaj put izvrsni vratar Kobaš obranio nekoliko izglednih situacija. Iako je cijela momčad Cro Vienne igrala borbeno, posebno nam se svidio, uz vratara Kobaša, i stoper Markić, koji je bio jedan od najboljih na današnjoj utakmici.

Cro Vienna se zadnjih desetak minuta potpuno otvorila, a gosti to koriste za povećanje prednosti u zadnjim trenutcima utakmice.

Do kraja polusezone Cro Vienna igra još dvije utakmice: 17. studenoga protiv Kalksburga i u petak, 23. studenoga protiv Hütteldorfa.