Cro Vienna slavila kod kuće s 2:0

Sinoć je prva momčad Cro Vienne na svom terenu , unatoč kiši i skliskom terenu, pobijedila Triester,pretposljednju momčad Oberlige, rezultatom 2:0. Oba pogotka pala su u 2.poluvremenu,a mrežu je načeo uvijek raspoloženi Ivan Mijač "Eurogolom" u 65 minuti. Nakon prvog pogotka momčad Triester se opustila, osjetivši da je nemoguće više išta promjeniti u njihovu korist. Nedugo nakon toga Ilias Stojanović zabio je u 71.minuti drugi gol koji je ujedno i odlučio utakmicu u korist Cro Vienne. Trener Hasanbašić zadovoljan je konačnim rezultatom od 2:0 ,prikazanom igrom i borbenošću svoje momčadi, iako naglašava da je rezultat mogao biti veci i bolji u korist njegove momčadi, s obzirom na prikazanu igru. Cro Vienna se trenutno nalazi na 4.mjestu Oberlige sa samo 7 bodova zaostatka za vodećim 1980 Wien. Sljedeću utakmicu Cro Vienna igra u gostima kod Ober St. Veit u subotu, 13.04.2019 u 16 sati.