Nakon trilera jedanaesteraca plasman u poluzavršnicu i na  završni turnir Kupa Grada Beča

Cro-Vienna Florio : Wiener Sport-Club - 5:4 (3:3, 2:3)

08.05.2019  19:15

Nogometni tereni SK Cro Vienna – Eibesbrunnergasse 13;1100 Wien

Sudac: Christian Kreuz

50 gledatelja

U14 SK Cro Vienna Florio:

1 Phillip Živanović;3 David Marijanović;4 Antonio Crnov;5 Kristijan Drozdek; 6 Marsel Vukić;7 Victor Quesada Hentschel;8 Ivan Gudelj;9 Patrik Rezo; 10 David Romić ;12 Mateo Filipović;14 Petar Čaluk; Pr.: 02 Darios Keglevic;11 Filip Kaurinović;13 Ivan Filipović;15 Mehran Islami;16 Dario Miličević

Trener: Zlatko Ilišević

Pomocnik: Robert Drozdek

U14 Wiener Sport – Club

1 Felix Gissauer;02 Navid Fink;04 Eyüp Ibrahimoglu;05 Mohammad Montazeri;06 Mario Lozić(K); 07Noah Skias; 08 Sami Vehabovic;11 Denis Dasdemir; 13 Hashim Rexhepi; 15 Baris Ari; 16 Mateo Zetic Pr.: 17. Lars Wohlschläger;09 Leon Shala;12 Emirhan Tütünci;18 Mehmet Erdogan

Trener: Dalibor Neskov

Tijek rezultata: 8.0-1 – Mateo Zetić(11m);9. 1-1 -Victor Quesada Hentschel ;12.2-1 – Ivan Gudelj 18. 2-2 – Mateo Zetić;25. 2-3 – Mateo Zetić;63.3-3 – Marsel Vukić

Sinoć je na terenima Nogometnog Kluba SK Cro Vienna u Beču odigrana posljednja utakmica četvrtfinala Bečkog nogometnog kupa za uzraste do 14 godina. Snage su odmjerili domaćin U14 SK Cro Vienna i nogometni sastav  U14 Wiener Sport – Cluba.

Iako su gosti , koji se inače uspješno takmiče u najvišem razredu Bečkog nogometnog saveza, slovili za velikoga favorita pa i poveli s(p)retno u 8. minuti susreta iz kaznenog udarca , ekipa Cro Vienne vrlo je brzo preuzela inicijativu i bila daleko dominantnija na terenu.

Domaćini dolaze do poravnanja rezultata već  u 8. minuti susreta preko sinoć sveprisutnoga  Victora Quesade Hentschela, a već u 12. minuti preuzimaju i vodstvo zgoditkom Ivana Gudelja.

Kockasti nastavljaju sa dobrom igrom , međutim ne koriste četiri izgledne prilike i protivnik to kažnjava, ponovno preko Matea Zetića, prvo u 18. minuti susreta, da bi isti igrač  u 25. minuti novim pogotkom ponovno doveo goste u vodstvo.

Momčad Cro Vienne ima još dvije – tri  izgledne prilike – no rezultat se do kraja prvog poluvremena  nije mijenjao.

Strpljivost i odlična igra domaćina konačno se isplatila u 63. minuti kada zgoditak za 3:3 postiže Marsel Vukić.

To je bio i konačan rezultat regularnog dijela utakmice – pobjednik je odlučen u izvođenju kaznenih udaraca, a tu je Cro Vienna imala, pored sigurnih izvođača jedanaesteraca, Ivana Gudelja, Kristijana Drozdeka, Antonia Crnova, Filipa Kaurinovića, Marsela Vukovića i odličnog vratara Philipa Živanovića, koji je svoju sinoćnju odličnu predstavu okrunio obranom penala u odlučujućoj seriji.

Ovom pobjedom, SK Cro Vienna izborila je polufinale Kupa Grada Beča, ali i plasman na završni turnir 16. lipnja ove godine, gdje će se , ovisno o ishodu polufinalne utakmice protiv SV Posta, boriti za prvo ili treće mjesto u Beču!

Što reći nego: Momci - naklon do poda!